Lista učenika koji su ostvarili pravo na upis

Autor: Tomislav Nazifović, 30. 6. 2017.

Poštovani kandidati, poštovani roditelji!

Pred vama je lista učenika za koje procjenjujemo da je naša škola dobar izbor. S obzirom da smo privatna škola, vaš upis u nju regulira se Ugovorom o školovanju koji ćemo potpisivati u UTORAK, 4.7. od 12 sati do 14 sati.

Svi oni koji se nalaze na popisu učenika – a žele se upisati u Privatnu klasičnu gimnaziju – imaju DVIJE OBVEZE:

1. U aplikaciji e-upisi dodati našu školu kao jedan od izbora, najkasnije do 2.7. u 23 sata.* Ako nakon 2.7. obrišete našu školu s popisa odabira, više je nećete moći vratiti na njega!

2. DOSTAVITI elektronskim putem podatke za sastavljanje Ugovora o školovanju (ime i prezime roditelja, adresu, OIB učenika, izbor jezika – prvi i drugi jezik, te odabir etike ili vjeronauka kao izbornog predmeta). Te je potvrde nužno poslati na našu mail adresu: privklas@zamir.net do PONEDJELJKA, 3.7. u 12 sati.

3. Nakon toga još treba u APLIKACIJI e-upisi izabrati našu školu kao prvi izbor. Samo tako bit će riješen vaš elektronski upis!

Za sve informacije u vezi s upisnim procedurama možete se javiti u PETAK I PONEDJELJAK OD 12-13 SATI na tel. 23 00 325 prof. Zlatku Šešelju;

Za sve informacije u vezi s aplikacijom e-upisi možete se javiti na mob. Prof. Vandi Leipold na 092 1502 659;

Za sve informacije u vezi s klasifikacijskim postupkom možete se javiti u školu, prof. Eni Faber Surić  u UTORAK, 4.7. od 10 do 11 sati. U isto vrijeme je moguće dobiti povratne informacije za kandidate koji nisu ostvarili pravo na upis.

Svim kandidatima – bez obzira hoće li pohađati našu školu ili neku drugu – želimo puno uspjeha u budućem školovanju.

* Dodavanje naše škole na listu izbora nakon tog termina više neće biti moguće! Iako će se neke škole (koje ne provode dodatna testiranja) i dalje moći dodavati i brisati s popisa, to ne vrijedi za škole koje, poput PKG-a, provode dodatna testiranja.

Kandidati koji su ostvarili pravo na upis:

Alanović Nastasja

Antoljak Marko