ZAVRŠAVAJU PRIJAVE NA PROGRAME SREDNJOŠKOLSKIH RAZMJENA ZA 2015.GODINU

Autor: Janko Nežić, 10. 2. 2015.

Završavaju prijave na programe koji omogućuju mladima pohađanje srednjih škola u Americi, Kanadi, Velikoj Britaniji, Irskoj, Francuskoj, Španjolskoj, Njemačkoj ...  Za SAD imamo još samo 2 mjesta, nazovite odmah!

Ove godine nudimo i stipendiju za pohađanje srednje škole u Irskoj u iznosu od 2.000 EUR na navedenu cijenu programa. Svi zainteresirani trebaju poslati esej u kojem će navesti zasto bas oni trebaju osvojiti navedenu stipendiju na email adresu ivana.tihi@bhv.hr

Prijave za sve navedene destinacije, pa i tako i za stipendiju u Irskoj primamo najkasnije do 01.03.2015.

Srednja škola je mjesto gdje se stječu najljepše uspomene, stvaraju prijatelji za cijeli život i gdje se ulazi u svijet odraslih. Dinamična, internacionalna okolina koju dobivate učenjem u stranim zemljama je neprocjenjivo iskustvo koje vam otvara nove poglede i nova vrata u svijet. Družite se i učite s vršnjacima iz Amerike, KanadeVelike BritanijeIrske, NjemačkeFrancuskeŠpanjolskeNizozemskeDanskeŠvedske i mnogih drugih te podijelite radost i nove uspomene koje vas tamo čekaju. Prihvatite izazov i proširite svoje znanje uz BHV Education.

Niste sigurni koju školu upisati?!

U tom slučaju profesionalna orijentacija vam može pomoći u procesu spoznaje svojih sposobnosti i nedostataka i na taj način olakšati donošenje odluke i usmjerite vas na područje rada koje će vam najbolje odgovara. Već dva desetljeća BHV Education kroz niz razgovora, testova osobnosti, kulturne prilagodljivosti i testova sposobnosti uspješno usmjerava svoje klijente u izboru odgovarajućeg studija i karijere.

Odnedavno, BHV je postao licencirani ispitivač poznate Harrison metode otkrivanja i razvijanja talenata. Test ukazuje na zanimanja koja odgovaraju vašim interesima, vrijednostima, stavovima, motivaciji i osobnosti, a namijenjen je za srednjoškolce, studente, sve koji su u potrazi za poslom i radne profesionalce koji žele napraviti promjenu u karijeri.

Ako želite primijeniti znanstvenu metodu koja uključuje preko 6.000 formula za izradu vašeg osobnog profila, zasigurno nećete pogriješiti jer taj test između ostalih koristi i University of Cambridge.

Povodom naše dvadesete obljetnice rada nudimo vam testiranje po jedinstvenoj promotivnoj cijeni od samo 399 kn. Iskoristite ovu odličnu ponudu i postanite sigurni u ispravnost odabira svog životnog puta ili daljnjeg školovanja i usavršavanja.

Pozivamo sve zainteresirane (14-16g) da se odmah jave na 099 55 55 225 ili ivana.tihi@bhv.hr kako bi rezervirali svoje mjesto.

Pauza za dezinfekciju