> Upisi
Upisi u školsku godinu 2020./2021.

INFORMACIJE O KLASIFIKACIJSKOM POSTUPKU I UPISIMA U PRIVATNU KLASIČNU GIMNAZIJU U ŠK. GOD. 2020./21. U LJETNOM UPISNOM ROKU

A.        UPISI U PRVI RAZRED

1. Privatna klasična gimnazija u šk. god. 2020./21. upisuje 44 učenika i učenica u dva razredna odjeljenja.
  2. Prijave i upisi u Privatnu klasičnu gimnazije se odvijaju, kao i kada je riječ o javnim školama, preko stranice www.upisi.hr.Upute za pristup toj stranici ste dobili od svoje škole.
  3. Povrh toga, Privatna klasična gimnazija provodi i svoj klasifikacijski (selekcijski) postupak. Ove godine, zbog epidemiološke situacije i njome izazvanih poteškoća, selekcijski postupak uključuje sljedeće elemente:
  4. Za klasifikacijski postupak u ljetnom upisnom roku možete se prijaviti od 25. svibnja.
  5. Intervjui koji su dio kvalifikacijskog postupka će se održati u nekoliko navrata:
    • 5. lipnja
    • 18. i 19. lipnja
    • 6. – 8. srpnja
    • Dodatni termin: 13. srpnja

Bude li potrebno, Škola će uvesti i dodatne termine za intervjue.

Termin za intervju možete odabrati na ovoj POVEZNICI)

6. Molimo učenike i učenice da na intervju donesu svoju noviju fotografiju (može biti i isprintana) i fotokopije svjedodžaba 5., 6. i 7. razreda (i 8. razreda ukoliko im je izdana).

Podsjećamo da se svi učenici i učenice koji se žele upisati u Privatnu klasičnu trebaju prijaviti za upis preko www.upisi.hr i za kvalifikacijski postupak u Školi tako što će ispuniti Prijavnicu za upis u prvi razred na ovoj stranici.

Privatna klasična gimnazija se u potpunosti financira školarinama. Postoji mogućnost djelomičnog stipendiranja određenog broja učenika/učenica u obliku financijske olakšice.

U slučaju bilo kakvih nedoumica ili poteškoća molimo vas da nam se javite telefonom na 01 2300 325 ili emailom na privklas@zamir.net .

B.         UPISI U VIŠE RAZREDE

1. Privatna klasična gimnazija omogućava, ukoliko ima slobodnih mjesta, upis i u više razrede gimnazije. Informacije o tome ima li slobodnih mjesta možete dobiti telefonski ili emailom.
  2. Privatna klasična gimnazija provodi klasifikacijski (selekcijski) postupak i za upis u više razrede. Ove godine, zbog epidemiološke situacije i njome izazvanih poteškoća, kvalifikacijski postupak uključuje sljedeće elemente:
  3. Za klasifikacijski postupak u ljetnom upisnom roku možete se prijaviti od 25. svibnja.
  4. Intervjui koji su dio kvalifikacijskog postupka će se održati u nekoliko navrata:
    • 5. lipnja
    • 18. i 19. lipnja
    • 6. –  8. srpnja
    • Dodatni termin: 13. srpnja

Bude li potrebno, Škola će uvesti i dodatne termine za intervjue.

5. Termin za intervju možete odabrati na ovoj POVEZNICI)
  6. Molimo učenike i učenice da na intervju donesu svoju noviju fotografiju (može biti i isprintana) i fotokopiju svjedodžbe posljednjeg završenog razreda.

Pauza za dezinfekciju

> Upisi